Gotowiec inwestycyjny Sprzedaż

Gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi obok Uniwersytetu i Dw Fabryczna ROI 14,91%

dr. Stefana Kopcińskiego, Śródmieście, Łódź

woj. łódzkie

Opis nieruchomości

Gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi – ul. Kopcińskiego

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m², położone na 2. piętrze w kamienicy z 1930 roku. Nieruchomość składa się z 4 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z oknem oraz balkonu. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2023 roku – wymienione zostały instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe. Stan mieszkania pozwala na natychmiastowe zamieszkanie lub dalsze prowadzenie modelu inwestycyjnego.

Atuty inwestycyjne:

  • Gotowiec inwestycyjny – inwestor kupuje nieruchomość z podpisanymi umowami najmu
  • Stopa zwrotu z inwestycji ROI: 5,94–6,15% + wartość rezydualna (zysk wartości w czasie)
  • Możliwość obsługi i zarządzania najmem przez nasze biuro – pełna opieka nad najemcami i płynnością finansową
  • Stabilne przychody pasywne od pierwszego dnia po zakupie

Standard i wyposażenie:

  • Ogrzewanie gazowe (piec Immergas Thera II, sterowanie automatyczne)
  • Okna PCV dwuszybowe, duże, uchylno-rozwierne
  • Pełne umeblowanie i wyposażenie w AGD (piekarnik, płyta gazowa, okap, lodówka, zabudowa kuchenna na wymiar)
  • Internet światłowodowy od 3 dostawców
  • Podwójne drzwi wejściowe – odrestaurowane oryginalne z 1930 roku
  • Budynek monitorowany, teren zamknięty z bramą na pilota
  • Solidna konstrukcja z dużymi belkami stropowymi, podłoga na podwójnej płycie OSB

Opłaty:

  • Czynsz: 940 zł (w tym 20 m³ wody, śmieci, opłaty administracyjne, fundusz remontowy)

Lokalizacja:

  • Uniwersytet Łódzki – 300 m
  • Wydział Zarządzania UŁ – 450 m
  • Szkoła Podstawowa nr 173 – 550 m
  • Park im. 3 Maja – 650 m
  • Szpital im. Kopernika – 1,2 km
  • Galeria Łódzka – 1,5 km
  • Dworzec Łódź Fabryczna – 1,7 km
  • ul. Piotrkowska – 1,8 km
  • Manufaktura – 4 km

Ta nieruchomość to świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i dla inwestorów poszukujących pewnego, wysokodochodowego aktywa w centrum Łodzi.

Nr Licencji 23748

Szczegóły oferty

Nr oferty VP-GI-26-0002
Powierzchnia 104 m²
Liczba pokoi 4
Liczba łazienek 1
Piętro 2 / 4
Rok budowy 1930
Stan wykończenia Do zamieszkania
Forma własności Pełna własność
Rynek Wtórny
Materiał budynku Cegła
Źródło ciepła Gazowe
Instalacja grzewcza Grzejniki
Czynsz 940 zł/mies.
Kondygnacje 4
Województwo łódzkie
Dzielnica Śródmieście
Miasto Łódź
Cena za m² 8 365 zł/m²
Typ transakcji Sprzedaż
Balkon / Taras Tak
Monitoring / ochrona Tak

Dane inwestycyjne

Kluczowe liczby dla gotowca inwestycyjnego

ROI 14.91% rocznie

Rzut nieruchomości

Lokalizacja

Lokalizacja orientacyjna — dokładny adres podamy po kontakcie.

Edyta Stokowska Agent nieruchomości / Certyfikowana homestagerka

Okolica

W najbliższym sąsiedztwie:

  • Uniwersytet Łódzki 300m
  • Wydział Zarządzania UŁ 450m
  • SP nr 173 550m
  • Park im. 3 Maja 650m
  • Szpital Kopernika 1,2km
  • Galeria Łódzka 1,5km
  • Dworzec Łódź Fabryczna 1,7km
  • Piotrkowska 1,8km
  • Manufaktura 4km
869 999 zł