Mieszkanie Wynajem Nowa oferta

Kawalerka 18 m² po remoncie | miejsce parkingowe w cenie | cisza i zieleń | Łódź – okolice Politechniki

Radwańska, Polesie, Łódź

Opis nieruchomości

Na wynajem nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 18 m², po generalnym remoncie (styczeń 2025), zlokalizowana na 3 piętrze w zadbanej kamienicy w Łodzi – w pobliżu Politechniki Łódzkiej, Sukcesji oraz szpitala WAM.

Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary pracującej / studenta.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

  • miejsce parkingowe na zamkniętym dziedzińcu – w cenie
  • mieszkanie jasne i dobrze nasłonecznione
  • okna PCV z widokiem na dziedziniec – cisza i spokój
  • świeżo po remoncie – gotowe do wprowadzenia
  • funkcjonalny układ mimo kompaktowego metrażu

STANDARD I WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD:

OPŁATY:

Szacunkowy łączny koszt miesięczny najmu wynosi około 1 790 zł (w zależności od zużycia mediów):

 

  • czynsz najmu: 1350 zł
  • opłaty administracyjne: 250 zł
  • dodatkowo prąd i woda według zużycia (oddzielne liczniki)
  • kaucja: 2500 zł

Ogrzewanie elektryczne – piec akumulacyjny ze sterownikiem harmonogramu, pozwalający optymalizować zużycie energii i obniżać koszty ogrzewania.

LOKALIZACJA:

  • Politechnika Łódzka – ok. 900 m
  • Sukcesja – ok. 450 m
  • przystanki komunikacji miejskiej – ok. 300 m
  • sklepy (m.in. Dino, Auchan) – w zasięgu kilku minut
  • dworzec Łódź Kaliska – ok. 1,9 km

DODATKOWE INFORMACJE:

  • kamienica po remoncie, teren zamykany bramą na pilota
  • zadbana klatka schodowa
  • spokojna, zielona okolica
  • możliwość podłączenia Internetu i TV

WARUNKI NAJMU:

  • najem okazjonalny
  • umowa na minimum 12 miesięcy
  • maksymalnie 2 osoby
  • brak możliwości zamieszkania ze zwierzętami
  • zakaz palenia w mieszkaniu
  • dostępne od zaraz

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej w celu umówienia prezentacji.

Szczegóły oferty

Powierzchnia 18 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Stan wykończenia Bardzo dobry
Rodzaj zabudowy Kamienica
Materiał budynku Cegła
Źródło ciepła Elektryczne
Instalacja grzewcza Inne
Czynsz 1350 zł/mies.
Dzielnica Polesie
Miasto Łódź
Cena za m² 99 zł/m²
Typ transakcji Wynajem
Miejsce parkingowe Tak

Warunki wynajmu

Kaucja 2 500 zł
Minimalny okres najmu 1 rok
Umeblowanie Tak
Zwierzęta Nie
Palenie Nie
Preferowany najemca Studenci

Lokalizacja

Lokalizacja orientacyjna — dokładny adres podamy po kontakcie.

Dorota Kwapiszewska Agent nieruchomości

Okolica

W najbliższym sąsiedztwie:

  • Politechnika Łódzka – ok. 900 m
  • Sukcesja – ok. 450 m
  • przystanki komunikacji miejskiej – ok. 300 m
  • sklepy (m.in. Dino, Auchan) – w zasięgu kilku minut
  • dworzec Łódź Kaliska – ok. 1,9 km
1 790 zł/mies.