Mieszkanie Sprzedaż

Wysokiej Jakości Apartament Premium z Tarasem i Ogrodem Zimowym

Wigilijna, Górna, Łódź

Opis nieruchomości

APARTAMENT 141,54 m² + TARAS 23 m² | 4 POKOJE | 1. PIĘTRO | OSIEDLE ZAMKNIĘTE

Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament z 1998 roku, położony na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z Windą przy ul. Wigilijnej 4 na osiedlu Chojny. Nieruchomość o imponującej powierzchni 141,54 m² z tarasem 23 m² oraz ogrodem zimowym, idealna dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard życia. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, po odświeżeniu wykonanym zaledwie 2 lata temu.

Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort codziennego życia oraz wygodę dla każdego domownika:

➤ Przestronny SALON z ANEKSEM KUCHENNYM – serce domu, idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu, rodzinnych spotkań. Ekspozycja wschodnia czyni to idealnym miejscem do wspólnych śniadań.

OGRÓD ZIMOWY z oknami HS – całoroczna strefa wypoczynku, doskonała na domową oranżerię lub poranną kawę, przy której możemy oglądać wschód słońca dzięki ekspozycji na tą stronę świata.

3 oddzielne POKOJE – komfortowa sypialnia z GARDEROBĄ, królestwo Twoich dzieci lub przestrzeń do pracy zdalnej, finalne zastosowanie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Pomieszczenia mają ekspozycję północną i północno-zachodnią.

DUŻA ŁAZIENKA z wanną i prysznicem + WC – pełna swoboda wyboru, zarówno dla miłośników relaksujących kąpieli jak i odprężających pryszniców, a zachodnia ekspozycja pozwoli nam się skąpać również w blasku wieczornego słońca. Ponadto dodatkowego komfortu zapewnia zainstalowane OGRZEWANIE PODŁOGOWE.

MAŁA ŁAZIENKA z WC – dodatkowa wygoda dla gości i domowników,

SPIŻARKA – praktyczne miejsce do przechowywania, które pomoże schować wszystkie niezbędne akcesoria przed zepsuciem cieszącego oko widoku na własny dom

TARAS 23 m² – to dodatkowa duża przestrzeń na świeżym powietrzu, idealna na rodzinne imprezy, wiosenną jogę czy wieczorne oglądanie zorzy

Każde pomieszczenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie, ergonomii i estetyce, co pozwala poczuć prawdziwy komfort już od pierwszego dnia.

W cenie mieszkania pozostaje wysokiej klasy wyposażenie AGD/RTV, które pozwala wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych:

➤ Piekarnik Amica – najwyższej jakości

➤ Mikrofalówka Candy – idealne rozwiązanie dla osób preferujących jedzenie ekspresowe

➤ Płyta indukcyjna Candy – szybkie i energooszczędne gotowanie

➤ Okap Candy

➤ Lodówka LG side by side (dwudrzwiowa) – ogromna pojemność dla całej rodziny

➤ Mała lodówka na wino Klarstein – idealna dla miłośników i koneserów dobrego smaku

➤ Telewizor Samsung 75″ – domowe centrum rozrywki

Ponadto dodatkowy komfort w upalne dni zapewnia KLIMATYZACJA zainstalowana w całym mieszkaniu.

Dodatkowo OKNA PCV TRZYSZYBOWE (wymienione 2 lata temu) z ROLETAMI STEROWANYMI NA PILOTA zapewniają ciszę, doskonałą izolację termiczną i prywatność.

Poza spiżarką, do mieszkania przynależy również KOMÓRKA LOKATORSKA o powierzchni 2,90 m², a w budynku znajduje się ogólnodostępna ROWEROWNIA także nie musimy się martwić o brak miejsca na przechowywanie wszystkich niezbędnych artykułów domowych.

LOKALIZACJA przy ul. Wigilijnej na osiedlu Chojny to idealne miejsce dla osób ceniących spokojne, zielone otoczenie, a jednocześnie świetną komunikację z resztą miasta i szybki dostęp do pełnej infrastruktury:

➤ Przystanek autobusowy – 750 m

➤ Sklep spożywczy – 800 m

➤ Szkoła Podstawowa nr 110 – 900 m

➤ Stacja PKP „Łódź Chojny” – 2 km

➤ Centrum Handlowe „Nowa Górna” – 2,2 km

➤ Stawy Jana – 2,4 km

MEDIA: prąd, woda, kanalizacja, internet radiowy + światłowód w budynku

OGRZEWANIE: miejskie

STAN PRAWNY: Pełna Własność i budynek zarządzany przez Wspólnotę mieszkaniową

CZYNSZ: 1 258,47 zł/mies. + opłaty licznikowe

MIEJSCE POSTOJOWE w hali garażowej: 45 000 zł (obligatoryjnie płatne)

(możliwość dokupienia drugiego miejsca w hali również za 45 000 zł)

Dodatkowym atutem jest gotowy projekt aranżacji z wizualizacjami, wykonany według najnowszych standardów – idealna baza do ewentualnej zmiany układu i stworzenia wnętrza „szytego na miarę” Twoich marzeń.

Chcesz zobaczyć jak wygląda to Mieszkanie na żywo? Umów się na spotkanie !!!

ZADZWOŃ DO NAS

Nr. Licencji 23748

Szczegóły oferty

Nr oferty VP-S-M-26-0002
Powierzchnia 141.54 m²
Liczba pokoi 4
Liczba łazienek 2
Piętro 1 / 4
Rok budowy 1998
Stan wykończenia Do zamieszkania
Forma własności Pełna własność
Rynek Wtórny
Źródło ciepła Miejskie
Instalacja grzewcza Grzejniki
Czynsz 1258 zł/mies.
Kondygnacje 4
Ekspozycja okien Wschód, Zachód, Północno-zachodnia
Dzielnica Górna
Miasto Łódź
Cena za m² 9 743 zł/m²

Lokalizacja

Lokalizacja orientacyjna — dokładny adres podamy po kontakcie.

Edyta Stokowska Agent nieruchomości / Certyfikowana homestagerka

Okolica

W najbliższym sąsiedztwie:

  • Przystanek autobusowy 750m
  • Sklep spożywczy 800m
  • Szkoła Podstawowa nr 110 900m
  • Stacja PKP Łódź Chojny 2km
  • CH Nowa Górna 2,2km
  • Stawy Jana 2,4km
1 379 000 zł